Про нас

Раді вас бачити на сайті нашого магазину.

Наш інтернет-магазин "TIRBASAUTO" пропонує широкий асортимент запчастин до вантажних автомобілів і автобусів DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, Scania, VOLVO, RENAULT, автобусів NEOPLAN, SCANIA, SETRA, VANHOOL, EOS, BOVA, причепів та напівпричепів на осях BPW, SAF, ROR, SMB, а також інших аксесуарів та розхідних матеріалів для вантажних автомобілів, автобусів, причепів та напівпричепів.

Наша перевага — це великий склад запчастин та різновид товару від найкращих виробників світу, що надає можливість робити відвантаження товару в день замовлення з міста Хмельницького, також є можливість доставляння товару з найбільших польських складів в найкоротші терміни.

У нас працюють лише компетентні спеціалісти, які швидко та якісно підберуть усі необхідні запчастини до Вашого автомобіля.

Ви можете здійснити замовлення товарів через телефони, а також через Інтернет, попередньо зареєструвавшись. Магазин запрошує до співпраці СТО, а також усіх власників вантажних автомобілів.

Щоб стати нашим клієнтом Вам потрібко зателефонувати за вказаними номерами телефонів або пройти просту реєстрацію на сайті, після чого наші працівники нададуть вам кваліфіковані відповіді на ваші запитання. У нас діє система знижок для постійних клієнтів. Здійснюємо доставляння товару по місту Хмельницькому, а також відправляємо будь-яку точку України.

Всі представлені в каталозі запчастини, як оригінальні, так і не оригінальні мають сертифікат якості і поставляються з гарантією.

Контакти